Avem două bilete la Taylor Swift, la Varșovia. După multe săptămâni de căutări și câteva zile de dat refresh într-una pe site-ul oficial. După o lungă perioadă în care nici n-am îndrăznit să-i spun lu’ fii-mea că speram și căutam. Avem bilete.
Nu vă pot descrie bucuria din ochii ăia de nici 12 ani, când a aflat. M-am gândit cum ar fi fost să fi putut eu merge la Metallica sau la Maiden la 15-16 ani.
Acum sunt ușor confuz. Nu credeam cu adevărat că o să ajung în Polonia în vara asta. Dacă aveți vreun sfat, vreo recomandare, (despre Polonia sau despre concert ) băgați și voi un comentariu pe-aici.
PS: Și sugestii pentru cei doi băieți care o să ducă fetele la concert, că la mai mult de două bilete nu prea pot spera.
PPS: Fără mesaje vocale, vă rog😂.